Informacje z ostatniej chwili.

☮️✌️Pokój, Włóczędzy!

Nadajemy wprost z naszej bazy w Garczynie. Pora jest późna, jednak nasza ekipa pracuje na pełnych obrotach, aby dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik.

Garść informacji organizacyjnych z ostatniej chwili.

1. Już po raz czwarty będziemy wspierać Hospicjum Pomorze Dzieciom, dlatego zachęcamy wszystkich aby przyłączyli się do akcji. Na terenie bazy będzie można wrzucić datki do puszki przedstawiciela Hospicjum. Gorąco zachęcamy!
2. Na środku boiska, w czerwonym namiocie mieścić się będzie sekretariat. To tam musicie się udać zaraz po przybyciu na imprezę, aby dopełnić wszystkich formalności i otrzymać kartę startową. Pamiętajcie, żeby zgłaszać się w pełnym składzie zespołu i odpowiednio wcześniej gdyż mogą być kolejki 
3. O wyznaczonych minutach startowych zgłaszajcie się do Budowniczych Waszej trasy. Jednak nie wydadzą Wam oni map, jeśli nie będziecie posiadać karty startowej (patrz pkt 2).
4. W domku nr 20 będzie czynna szatnia/ przechowalnia bagażu oraz punkt odbioru zamówionych koszulek i ekologicznych toreb KW.
5. Przypominamy o konkursie fotograficznym, o którym pisaliśmy kilka dni temu. Do zdobycia cenne nagrody ufundowane przez Tuttu – specjaliści od odzieży i sprzętu turystycznego.
6. Uczestnikom tras przygodowych P1 i P2 polecamy zabrać ze sobą notatnik lub komórkę z aparatem fotograficznym. Jeśli chcecie zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo, jadąc do nas, nastawcie swoje radio na największe przeboje pokolenia hippisów.
7. Budowniczowie po dzisiejszych ulewnych deszczach podpowiadają: zaopatrzcie się w kurtki przeciwdeszczowe i suche buty na zmianę.

Widzimy się rano! Nie możemy się już Was doczekać. ??