Minuty Startowe

Na stronie pojawiły się dokładne minuty startowe wszystkich zespołów oraz numer stanowiska, z którego będą dane trasy wypuszczane.
 
Przedstawiamy również procedurę dotarcia na start 🙂
 
1. Parkujemy na parkingu głównym (czerwony na mapce) – jak będzie pełen, będziemy kierować Was na pole żółte (parking drugi) – NIE STAWIAMY AUT WZDŁUŻ LEŚNEJ DROGI (straż leśna lubi wlepiać mandaty do 500 zł !!!)
 
2. Nocujący w piątek po zaparkowaniu na parkingu głównym kierują się do budynku głównego (niebieski kwadrat na mapce) po odbiór kluczy.
 
3. W sobotę – wszyscy ROWERZYŚCI, osoby NIEOPŁACONE, NIEZAPISANE lub chętni na odbiór KOSZULEK lub NOCLEGU – kierują się do SEKRETARIATU (niebieski kwadrat, pierwsze piętro) – MINIMUM 15-20 minut przed startem/odprawą. A następnie – rowerzyści na odprawę, a piesi 2 min. przed swoim startem do swojego stolika startowego.
 
4. Trasy PIESZE – jeśli nie odbierasz przed startem koszulki lub noclegu i opłaciłeś/aś start – kierujesz się prosto do swojego stolika startowego 2 minuty przed Twoją minutą startu.
 
Jakby były z czymś problemy – proszę w pierwszej kolejności kierować się do sekretariatu lub w ostateczności dzwonić pod nr 500-406-527.